четвер, 23 червня 2022 р.

Навчаємось дистанційно,творчо, жваво,емоційно...

Березень,квітень, травень,частину червня ми навчалися дистанційно.

 Інколи наше навчання переривали звуки сирени,відсутність Інтернету.

Ми не здавалися і всі ці дні наполегливо навчалися,адже наше головне завдання було-навчатися.

          Діти -майбутнє країни і від них залежить наше "завтра".Саме тому,ми вчилися застосовувати знання на практиці,щоб подолати "навчену безпорадність" і зростити свідомого громадянина України,гнучкого до змін,труднощів,готового ініціювати нові ідеї, вміти  працювати в команді.



















 

субота, 29 січня 2022 р.

Дистанційне навчання...

Уроки,уроки...з використанням  технологій  дистанційного навчання...

        Ми не сподівалися на ось такий швидкий поворот у навчальній діяльності.

          Все б було добре,якби не зникав Інтернет,не виключали світло для проведення ремонтних              робіт,всі діти мали якісний Інтернет і були забезпечені телефонами чи ноутбуками. 

       Так.Ми стараємось,вчимось,нам весело.Однак-бракує живого спілкування.

       Надіємось,що незабаром ми знову будемо щебетати в стінах рідного класу.


неділя, 2 січня 2022 р.

Новорічний квест,як казка...

              Квест розпочався цікаво.Ми отримали маршрут.Діток супроводжували веселі циганки.

        То  вони співали,то танцювали,то розгадували загадки в магічних кульках,то шукали магічний ключ,який відкриває двері до темниці,в якій перебував Дід Мороз і Снігуронька.

           Час наш сплинув непомітно,

           Діткам було цікаво-по личках було видно.

             Дід Мороз приніс в торбинці

             Їм подарунки,грамоти і смачні гостинці.

                














               

середа, 1 грудня 2021 р.

1 грудня-день боротьби зі Снідом

 
   1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
СНІД – це інфекційне захворювання, яке викликане вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Вірус був відкритий у 1983 році, зовсім недавно, а вже сьогодні захворювання реєструється в усіх країнах світу. Не обійшла ця біда і Україну, де темпи поширення цієї хвороби найвищі в Європі.
ВІЛ/СНІД... Нам часто зустрічаються ці два слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чути по радіо, з екранів телевізорів і просто від дорослих. Але багато з нас, на жаль, не розуміють і не усвідомлюють, що таке ВІЛ/СНІД, як ця інфекція впливає на наше життя наших рідних, яку загрозу воно несе людям по всьому світі.
Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашій школі пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі».❤️ Учнями початкової школи була відтворена червона стрічка, як символ солідарності та підтримки людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом. Також діти відвідали захід "Скажемо СНІДу - стоп!"
🙏Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.






неділя, 28 листопада 2021 р.

Салат вітамінний ...

                   Вчимося вчитися цікаво...

А й справді...
"Ранкове коло" надихнуло на дискусію"Чи є смачні продукти харчування шкідливими?".
Ми захоплено дискутували і наводили аргументи.
Осінь,зима-час,коли у людей часто виявляють брак вітамінів в організмі.
Ми вирішили поповнити свої запаси вітамінів і приготували смачний вітамінний салат.
Діти працювали,мов мурашки:почистили яблука, цибулю,натерли 🥕,подавали необхідні інгредієнти.
Салат видався на славу.Діти смакували власноруч приготованою стравою і обмінювались радісними посмішками.
Пообіцяли,що вдома приготують такий салат самостійно на вечерю.











Голодомор 1932-1933

 Ми не маємо права забути,

Віднести той час в небуття,
Страшні 32-33 роки, де від голоду помирали люди,
Де без їжі "пухло" дитя...
Цілі сім'ї "голодний дух" забирав,
Їх поглинала невідома чорна мла,
Весь побут навколо й собі завмирав...
Була сім'я,а,може,і не була...
Голодні дитячі очі,сни про окраєць у жмені,
Хотілось молочка їм напиться,
Попросити картопельки в нені,
Чи сон про хліб додивиться...
Крихти хліба збирає бабуся...
Їх ховає в старечі жмені.
- Я голоду, діти,боюся,
Пам'ятаю ті дні буремні.
Голод робив людей безсилими,
Забрав в мене бабусю,тата,
Вкрив долини й горби могилами
І навчив зерня шанувати.
Геноцид пройшов Україною...
Від болю втрати хотілось кричати...
Запаліть на згадку свічку пам'яті,
Ми маємо людей цих в молитві згадати...
С.Музика



🙏🕯️«Ми не маємо права забути» – саме під таким гаслом відбулися пам’ятні заходи у Суховільській початковій школі з нагоди річниці пам'яті жертвам Голодомору в Україні.

27 листопада запрошуємо кожну українську сім'ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».🕯️



















Стежкою добра

 У нашому класі на виховній годині творчо працювала дітвора,

Вони рухались сьогодні "Стежкою добра".
Кожен справу довподоби собі обирав,
Провели цікаву гру"5 добрих справ".
Вдягли ляльки-рукавички і за одну мить
Пояснили своїм друзям, як добро творить.
Про добро дискутували,
Ще й прислів'я добирали.
Зрозуміли накінець-
Той, хто добро творить,- справжній молодець.
Вітаємо всіх з Днем добра.Бажаємо Вам,щоб добре було у Вас здоров'я,добра сім'я,добрі друзі,добрий настрій і добрим був кожен день.